Nový akusto-magnetický anténní systém VITAL

Naše novinka akusto-magnetický systém VITAL (58 kHz) je určen k zabezpečení zboží v prodejnách. Je kompletně vyvinut i vyráběn v České republice a doplňuje tak naši řadu již dodávaných rádio-frekvenčních (8,2 MHz) a RFID (865.6–867.6 MHz) systémů.

Kompletní sestava se skládá se z řídící jednotky, anténních detektorů, ochranných etiket, uvolňovače a deaktivátoru nalepovacích etiket.

Velkou předností nového systému VITAL je možnost celkové správy pomocí vzdáleného přístupu. Případný servisní zásah, tak dokážeme často realizovat vzdáleně, a to velice rychle a hlavně levně.

Design anténních detektorů je tvořen kombinací hliníkového profilu a průhledného akrylu. Hodí se tak do současných moderních interiérů.

Funkce:

 1. Vzdálená správa – na řídící jednotku se lze připojit pomocí ethernetu, bluetoothu nebo GSM modulu a provádět veškeré potřebné nastavení lokálně nebo vzdáleně
 2. Počítadlo zákazníků – každá anténa může obsahovat senzory pro počítání zákazníků. Systém odesílá automaticky výsledky návštěvnosti
 3. Detekce magnetů – užitečná funkce k detekci magnetů umístěných v uvolňovačích plastových tagů
 4. Možnost vložení reklamního panelu – mechanika antén umožňuje vložení papírové reklamy za vnější kryt z plexiskla

 

Technické specifikace:

 1. Napájecí napětí: 230 V
 2. Spotřeba Mono anténa: 40 W
 3. Spotřeba řídící jednotka: 10 W
 4. Frekvence: 58 kHz

Rozměry antény:

 1. Výška: 1560 mm
 2. Šířka: 370 mm
 3. Tloušťka: 50 mm